מטען למחשב נייד לנובו

מטען למחשב נייד לנובו ייחודי ומשתנה בין כול סוג ודגם של מחשב לנובו, בין אם מדובר במטען למחשב נייד lenovo טינקפד או מטען למחשב נייד לנובו יוגה או מטען לנובו יוגה פרו, מטען לנובו יוגה 3 פרו ועוד.. קיימים כ 10 דגמי מטען למחשב נייד לנובו מקוריים שונים במלאי המעבדה. אנו במעבדת איתיאל מציעים ללקוחותינו את כל סוגי המטענים ללנובו מקוריים בהתאם לסוג ודגם, וערכי מתח (וולט ואמפר) והפלג של המחשב לנובו ומתאימים מטען מחשב נייד Lenovo מקורי בלבד. מדובר במטענים למחשב נייד לנובו מקוריים המונעים מתקלות ברשת החשמל לחדור לרכיביו הפנימיים של המחשב, בנוסף מונעים התחממות יתר לא רצוייה של הסוללה ורכיבי המחשב, שומרים על תקינותם ומונעים את קלקולם לאורך זמן. יתרה מכך, ברכישת מטען למחשב נייד מקורי Lenovo, וכל מטען למחשב נייד מקורי במעבדה שלנו תזכה אתכם ב- 5% הנחה (ללקוחות האתר-נא לדרוש בעת התשלום) ותסופק עם 12 חודשי אחריות יצרן במעבדה.

באיתיאל מעבדת מחשבים תוכלו למצוא מטען למחשב נייד לנובו (Lenovo) מקורי ואיכותי.הצורך בטעינת מחשב נייד עם מטען למחשב נייד Lenovo המקורי

המחשב הנייד יצר מהפכה משמעותית בתרבות העבודה במשק, באפשרות לשימוש במחשב ובאינטרנט בכל מקום בארץ ובחו"ל, ולאו דווקא מהבית או מהמשרד. לכן, רבים בוחרים להשקיע ברכישת מטען מחשב נייד לנובו מקורי ואמין נוסף. עם זאת, מחשבים ניידים של לנובו דורשים מתח טעינה בלעדי ומדוייק ויעבדו באופן אופטימלי ולאורך זמן רק עם מטען למחשב נייד Lenovo מקורי של חברת Lenovo.

מטען Lenovo איכותיים ואמינים

מטען למחשב נייד לנובו מקורי מיוצר על ידי חברת לנובו הסינית אשר מוכרת בעשור האחרון כיצרנית מחשבים ומוצרי מחשב מהמובילות והמבוקשות בעולם. מטען למחשב נייד לנובו מקורי נחשב בעולם כמוצר אמין ואיכותי, מטען למחשב נייד לנובו מבצע את פעולת הטעינה במהירות ובאופן בטוח, ומאפשר לאחר מכן עבודה רצופה לפרקי זמן ממושכים.

חשיבות רכישת מטען למחשב נייד לנובו מקורי ותואם

אנו ממליצים לכל לקוחותינו על רכישת מטען למחשב נייד לנובו מקורי ומותאם למחשבכם, ואנו מחזיקים במלאי זמין את כל סוגי מטען למחשב נייד lenovo המקוריים של חברת lenovo ושל כל יצרני המחשבים הניידים המובילים הנמכרים בארץ. ההמלצה נובעת מהיותם מטענים איכותיים במיוחד המתאימים בדיוק לסוג ומשאבי המחשב הנייד שלכם, מטען למחשב נייד לנובו מקוריים מונעים את התחממות הסוללה והמחשב, מונעים היווצרות תקלות, ותורמים להארכת ימיהם וניצול מלא של מהירות מעבד וזיכרון המחשב. בנוסף, מכיוון שלכל דגם של מחשב ומטען למחשב נייד לנובו יש מתח (וולט) וזרם (אמפר) ופלאג משלו עדיף שתגיעו אלינו עם מטען למחשב נייד לנובו הישן ועם המחשב הנייד, בכדי שנוכל לבצע בדיקת תאימות מלאה בבחירת מטען לנובו מקורי הנכון עבור מחשבכם.

מטען למחשב נייד לנובו ומידע נוסף

לרכישת מטען למחשב נייד לנובו מקוריים ומטענים מקוריים של חברות המחשבים המובילות דל, אסוס, סוני, סמסונג, אייסר, אפל-מק, טושיבה, LG,ו- HP, הינכם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור קשר עם איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000. פנו אלינו עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא.

להגדלה לחצו על התמונה
קיימים כ-10 דגמי מטען לנובו מקוריים שונים במלאי המעבדה

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה ברכישת מטען Lenovo מקורי במעבדה

– כל סוגי המטען למחשב נייד לנובו הנמכרים בארץ קיימים במלאי זמין לרכישה מיידית במעבדה
– מומלץ להשתמש במטען למחשב נייד לנובו מקורי למניעת התחממות המחשב והסוללה וקילקולם
– מומלץ להגיע עם המחשב הנייד והמטען לנובו הישן (במידה וקיים) לבדיקת תקינות ותאימות במעבדה
– כבל חשמל מטען למחשב נייד לנובו נמכר בנפרד ולרוב ניתן להעבירו מהמטען הישן.
– 12 חודשי אחריות יצרן לכל סוגי מטען למחשב נייד Lenovo המקוריים במעבדה

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il