החלפת מקלדת למחשב נייד

להזמנה און-ליין לחץ כאן

נשפך לכם קפה על מקלדת המחשב הנייד? המקלדת פועלת באופן חלקי או שאינה פועלת כלל? לפני שאתם ממהרים לרכוש מחשב חדש, חשוב שתדעו שלנו באיתיאל מעבדת מחשבים יש את היכולת לבצע תיקון מקלדת למחשב נייד, או, החלפת מקלדת למחשב נייד במהירות ויעילות במצבים רבים, ועבור כל סוגי המחשבים הניידים.

נטיית מקלדת למחשב נייד להתקלקל

מקלדת למחשב נייד הוא רכיב הנוטה להתקלקל לעיתים קרובות, עקב היותו חלק חיצוני חשוף שנעשה בו שימוש רב. לדוגמא, מקלדת למחשב נייד יכול להתקלקל מבלאי טבעי, או מקלדת למחשב נייד יפסיק להגיב כתוצאה משבר או חבלה שנגרמו עקב נפילה, או בגין שפיכת נוזלים על מקלדת למחשב נייד הגורמת לקצר או קורוזיה. במידה ומדובר מקלדת למחשב ביתי, ובהיות המקלדת גוף נפרד המחובר בכבל למחשב, אין בעיה לרכוש מקלדת חדשה ולהחליף את הישנה. ואולם, במחשבים ניידים מקלדת למחשב נייד בנויה בתוך חומרת המוצר ולכן יש צורך בסיוע מקצועי לצורך החלפת מקלדת למחשב נייד או לתקנן, עם שירותי מעבדה מקצועיים כפי שאיתיאל מעבדת מחשבים מספקת ללקוחותיה.

תיקון מקלדת למחשב נייד או החלפת מקלדת למחשב נייד לכל סוגי המחשבים הניידים

לאיתיאל מעבדת מחשבים הוותיקה והמוכרת יש את כל הידע, ניסיון והכלים הנדרשים עבור החלפת מקלדת למחשב נייד או תיקון מקלדת למחשב נייד, וזאת עבור כל סוגי המחשבים הניידים של כל החברות ומכל הדגמים. אנו אמונים על תיקון מקלדת למחשב נייד והחלפת מקלדת למחשב נייד לכל סוגי המחשבים הניידים, החל בתיקון מקש בודד (במידה וקיימים כל הרכיבים) ועד להחלפה של כל מערך המקלדת למחשב נייד. ההחלפה מבוצעת באופן מהיר, יעיל ומוצלח עם מקלדת למחשב נייד מקורי שמותאם לכל סוג ודגם של מחשב. לכן, בין אם מדובר במקלדת למחשב נייד אסוס, מקלדת למחשב נייד דל, מקלדת למחשב נייד אייסר, מקלדת למחשב נייד אפל, מקלדת למחשב נייד LG,מקלדת למחשב נייד סמסונג,מקלדת למחשב נייד טושיבה,מקלדת למחשב נייד לנובו, מקלדת למחשב ניידHP או כל סוג אחר של מקלדת למחשב נייד, לנו יש את כל החלפים והציוד הנדרש על מנת לתקן המחשב ולהחזירו למצב עבודה תקין. בנוסף לכך, אנו אמונים על תיקון והחלפת כל בעיית חומרה במחשבים ניידים לרבות החלפת מסך למחשב נייד וכרטיסי מסך, תיקון לוח אם למחשב נייד וומטען למחשב נייד מקורי. אנו מעניקים על התיקונים וההחלפות 3 חודשי אחריות מלאה במעבדה.

רכשתם מחשב נייד בחו”ל וצריכים לבצע חריטה על מקלדת ?

אנו באיתיאל מעבדת מחשבים מבצעים חריטה על מקלדת למחשב נייד מהיום למחר, מבצעים גם חריטה על מקלדת למקלדות מוארות, וחריטה על מקלדת למקבוק. חריטת עברית על מקלדת יעילה בהרבה מאשר הדבקת מדבקות על המקלדת אשר מתבלות מהר.

שירותי החלפת מקלדת למחשב נייד

להחלפת מקלדת למחשב נייד עם אבחון ראשוני חינם ואחריות מלאה, ולקבלת מידע נוסף בנושא, התקשרו אל איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000. אנו נשמח לספק את שירותינו המקצועיים במהירות וביעילות במעבדה שלנו.

manwithipad
PCicons

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה על החלפת מקלדת מחשב נייד מקורית במעבדה

להזמנה און-ליין לחץ כאן
צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il