החלפת מסך למחשב נייד

מסך המחשב נייד שלכם נסדק או נשבר? נדרשים להחליפו בחדש? אם כן, כדאי שתגיעו לאיתיאל מעבדת מחשבים אנו נתקן או נבצע החלפת מסך מחשב נייד במעבדה, ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. המעבדה פועלת כבר כ- 15 שנים וידועה ברמת מקצועיותה ואמינותה חסרת הפשרות, זאת ועוד, לקוחותינו נהנים מאבחון ראשוני חינם ואחריות מלאה בכל תיקון או החלפת חומרה במעבדה.


הצורך בהחלפת מסך מחשב נייד

החלפת מסך מחשב נייד נדרשת כאשר המסך מתקלקל ואין אפשרות לתקנו. למשל, במקרים של נפילה וחבלה שבהם המסך נסדק או נשבר. כמו כן, רבים בוחרים להחליף מסך מחשב במטרה לשדרג את מחשבם ואת איכות הנראות של המסך. יחד עם זאת, יש לדעת כי שלא כמו במחשב אישי נייח, בו החלפת מסך הינה פעולה פשוטה שאינה דורשת ידע מקצועי, המצב שונה לחלוטין בעת החלפת מסך למחשב נייד בהיות המסך מובנה בתוך המחשב. לכן, החלפה זו דורשת ידע ומיומנות מקצועית רבה, וגם התאמה מלאה של המסך למחשב הקיים על מאפייניו וגודלו. הידע והכישורים האלו מצויים באיתיאל מעבדת מחשבים, המנוסים ומיומנים בהחלפת מסך למחשב נייד, ומחזיקה במלאי גדול של מסכים חדשים ומקוריים המתאימים לכל סוגי ודגמי המחשבים.

החלפת מסך למחשב נייד – מקוריים של כל יצרני המחשבים הניידים

כאמור, מחשבים ניידים מסופקים כיחידה מובנת אחת, אשר החלפת חלקיה דורשת ידע וכלים מקצועיים וחלפים מקוריים התואמים לדגם ויצרן המחשב נייד. אלו בדיוק האיכויות המצויות במעבדה שלנו שמבצעת החלפת מסך למחשב נייד מקורי לכל סוגי המחשבים הניידים. בין היתר, החלפת מסך למחשב נייד אפל, החלפת מסך למחשב נייד HP, החלפת מסך מחשב נייד לנובו, החלפת מסך למחשב נייד LG, החלפת מסך לפטופ דל, החלפת מסך למחשב נייד סמסונג, החלפת מסך מחשב נייד טושיבה, החלפת מסך למחשב נייד אייסר, החלפת מסך למחשב נייד אסוס. בהתאם לסוג מסך מחשב נייד החדש, ההחלפה יכולה אף לשדרג את פעולת המחשב והתצוגה המתקבלת ממנו. בנוסף לכך, אנו מתמחים בתיקון קשת רחבה של בעיות ותקלות נוספות במחשבים ניידים, כדוגמת תיקון לוח אם למחשב נייד, תיקון או החלפת כרטיס מסך מחשב נייד, שדרוג או החלפת דיסק קשיח למחשב נייד, החלפת מקלדת מחשב נייד ועוד שורה ארוכה של תקלות ברכיבים שונים.

החלפת מסך לפטופ

לקבלת שירותי החלפת מסך ללפטופ שלך ולקבלת מידע מקצועי נוסף בנושא, בואו למעבדה שלנו או צרו קשר עם איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000.

ASUSPC1
ASUSPC1

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה על החלפת מסך למחשב נייד במעבדה

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il